Ułatwienia dostępu

Telewizja — Nowy Sącz

Jesteś zapalonym kibicem wszelakich sportów? A może nie wyobrażasz sobie weekendu bez ulubionych seriali? Mamy dla Ciebie bogatą ofertę kanałów w pakietach, spośród których z pewnością znajdziesz coś w sam raz dla Ciebie. Jako doświadczony dostawca telewizji na terenie Nowego Sącza i okolic zapewniamy korzystny wybór kanałów — od sportowych, przez filmowe, muzyczne, informacyjne, rozrywkowe, aż po naukowo-przyrodnicze czy dla dzieci. Nowoczesna telewizja internetowa? Nowy Sącz to obszar, na którym możesz skorzystać z oferty TELBESKID. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

TELBESKID — lokalny dostawca telewizji w Nowym Sączu

Doskonale zdajemy sobie sprawę ze zróżnicowanych potrzeb odbiorców TV, proponując nie tylko starannie skomponowane pakiety kanałów, ale też nowoczesne dekodery. Dają one możliwość:

  • cofnięcia wybranego programu,
  • pauzowania podczas oglądania,
  • nagrywania dowolnej ilości filmów i programów.

Tym, co je wyróżnia, jest także dedykowana aplikacja mobilna oraz dla telewizorów, co znacznie ułatwia korzystanie z szerokiej oferty kanałów. Dołącz do grona Klientów z Nowego Sącza, którzy zaufali lokalnemu dostawy telewizji internetowej i skontaktuj się z nami w celu ustalenia warunków współpracy. Zapraszamy!

Światłowód i telewizja – skorzystaj z zestawu, aby zyskać

 

 

Szukasz przewodowego internetu, który nigdy Cię nie zawiedzie? Zależy Ci na korzystnym pakiecie telewizyjnym? Zapraszamy do poznania naszej atrakcyjnej oferty, w ramach której możesz połączyć w obie usługi w jedną! Błyskawiczne pobieranie plików, streaming w wysokiej rozdzielczości, granie online bez opóźnień, jak również różnorodność programów do oglądania – to tylko część aktywności, którymi będziesz mógł cieszyć się na co dzień, wybierając światłowód oraz telewizję w TELBESKID. Sprawdź szczegóły, aby przekonać się, co możemy Ci zagwarantować!

Lista kanałów