Ułatwienia dostępu

Internet: Gorlice

Szybki internet to w dzisiejszych czasach podstawa zarówno w domu, jak i w pracy. Wykonywanie służbowych obowiązków, przeglądanie social mediów, streaming filmów czy seriali, granie w gry online — niezakłócone połączenie okazuje się nieocenione w każdym z tych przypadków. Właśnie dlatego w firmie Telbeskid oferujemy niezawodny internet bezprzewodowy bez limitu danych, a także światłowód o prędkości nawet do 1000 Mb/s. Nasza propozycja dostępna jest zarówno dla mieszkańców Gorlic oraz pobliskich miejscowości, jak i dla przedsiębiorców — jesteśmy w stanie zapewnić instalację nawet w trudno dostępnych lokalizacjach.

Internet bezprzewodowy lub światłowodowy w Gorlicach

W ramach oferty najszybszego internetu światłowodowego w Polsce proponujemy mieszkańcom Gorlic 3 pakiety prędkości łącza do wyboru:

  • do 300 Mb/s,
  • do 600 Mb/s,
  • do 1000 Mb/s.

Oprócz tego możesz skorzystać również z internetu bezprzewodowego, także w formie jednego z 3 pakietów, w ramach których nie będziesz musiał martwić się limitem danych, kosztem aktywacji ani potencjalnymi problemami z instalacją. Sprawdź szczegóły oferty i skontaktuj się z nami!

Światłowód i telewizja – skorzystaj z zestawu, aby zyskać

 

 

Szukasz przewodowego internetu, który nigdy Cię nie zawiedzie? Zależy Ci na korzystnym pakiecie telewizyjnym? Zapraszamy do poznania naszej atrakcyjnej oferty, w ramach której możesz połączyć w obie usługi w jedną! Błyskawiczne pobieranie plików, streaming w wysokiej rozdzielczości, granie online bez opóźnień, jak również różnorodność programów do oglądania – to tylko część aktywności, którymi będziesz mógł cieszyć się na co dzień, wybierając światłowód oraz telewizję w TELBESKID. Sprawdź szczegóły, aby przekonać się, co możemy Ci zagwarantować!

Lista kanałów